Bezpieczne hoverboardy dla dzieci i dorosłych

Hoverboardy Smart Balance posiadają wzmocnione aluminiowe podwozie i koła, dzięki czemu są wytrzymałe, a jednocześnie lekkie. Uważaj na tanie hoverboardy z plastikowymi podwoziami i kołami; mają one krótką żywotność, zwykle kilka dni/tygodni. Nasze baterie są osadzone w ognioodpornej osłonie / egzoszkielecie z perforacją wentylacyjną; nasze osłony baterii są wykonane z materiału trudnopalnego, więc nie zapalają się. Wszystkie Smart Balance Hoverboards są wyposażone w żyroskopy Hight Performance i mają funkcję Auto-Balance / Swing i Acceleration Weighting (łatwe do kontrolowania). Nasze silniki Hoverboard są bezszczotkowe z funkcją Auto-Clean. Trwają one przez lata, a nie miesiące, jak większość tanich hoverboardów.

Hoverboard

Hoverboardy Smart Balance posiadają wzmocnione aluminiowe podwozie i koła, dzięki czemu są wytrzymałe, a jednocześnie lekkie. Uważaj na tanie hoverboardy z plastikowymi podwoziami i kołami; mają one krótką żywotność, zwykle kilka dni/tygodni. Nasze baterie są osadzone w ognioodpornej osłonie / egzoszkielecie z perforacją wentylacyjną; nasze osłony baterii są wykonane z materiału trudnopalnego, więc nie zapalają się. Wszystkie Smart Balance Hoverboards są wyposażone w żyroskopy Hight Performance i mają funkcję Auto-Balance / Swing i Acceleration Weighting (łatwe do kontrolowania). Nasze silniki Hoverboard są bezszczotkowe z funkcją Auto-Clean. Trwają one przez lata, a nie miesiące, jak większość tanich hoverboardów.

Aktywne filtry

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1.P: Jakie są główne elementy wytrzymałościowe hoverboarda? Czy użytkownik jest bezpieczny podczas obsługi hoverboard?
1.A: Przede wszystkim główna różnica między żywotnością hoverboarda "lat" vs "miesięcy" lub "dni", to skład podwozia: W przeciwieństwie do większości tanich hoverboardów w USA i Europie, które mają plastik i inne materiały w kompozycji podwozia, które są łatwo odkształcalne, WSZYSTKIE oryginalne hoverboardy Smart Balance mają podwozia złożone w całości z metalu (aluminium - lekkie, ale wytrzymałe), wzmocnione w kluczowych punktach wagi i nacisku. Mamy na myśli biznes, jeśli chodzi o bezpieczeństwo użytkowników, czy to dorosłych, a zwłaszcza dzieci. Nasza rada brzmi: niezależnie od tego, gdzie kupisz swój hoverboard, musi on mieć metalowe podwozie, najlepiej aluminiowe. Podziękujesz nam później za tę radę! Po drugie, rama koła hoverboarda musi być wykonana z metalu, aby utrzymać wagę Twoją lub Twojego dziecka. Rama koła hoverboardu Smart Balance Original jest zawsze wykonana ze Stopu Aluminium, a nie z plastiku lub innych łatwo łamliwych lub odkształcalnych materiałów.

2.P: Jakie są optymalne specyfikacje obecnej technologii dla autonomii Hoverboard?
2.A: Większość hoverboardów sprzedawanych w Europie i USA posiada standardową 8-10 ogniwową baterię 1500-1800 mAh, co daje jej zasięg 4-6 km na stoku o nachyleniu 0 stopni i użytkownika o wadze 20 kg. Wszystkie hoverboardy Smart Balance Original wyposażone są w wydajny zespół baterii o łącznej pojemności 4000mAh , Samsung Cells Only. Zespół o dużej pojemności energetycznej wraz z opatentowaną przez Smart Balance technologią samoczyszczenia i szybkiego samobalansowania, zapewnia zasięg do 15 km.  

3.P: Czy Hoverboard może być używany zarówno przez dorosłych, jak i dzieci?
3.A: Każdy Smart Balance Hoverboard może być używany zarówno przez dorosłych, jak i dzieci bez ograniczeń wiekowych. Nasza rekomendacja to minimalna waga 25 kg, a maksymalna waga 90 kg.

4.P: Czy istnieje więcej niż jeden kolor lub model dla hoverboardów?
4.A: W naszym sklepie internetowym UE można znaleźć około 100 modeli hoverboardów, o różnych kształtach, kolorach/wzorach i rozmiarach. Ponadto, każdy i wszystkie Hoverboardy Smart Balance są kompatybilne z jednym z naszych Dedykowanych Hoverkart/Siedzisk (Basic, Confort, Twin Suspension).

5.P: Od jakiego wieku dzieci mogą używać hoverboardów?
5.A: Korzystanie z hoverboard nie jest zależne od wieku dzieci, ale ważne jest, aby osoba korzystająca z produktu miała wagę około 25-30 kg dla najlepszej kontroli.

6.P: Co oznacza pojęcie auto-balance?
6.A: Auto-balance to najnowocześniejszy system, który samoczynnie balansuje hoverboard równolegle do podłoża, znacznie zmniejszając ryzyko wypadków podczas korzystania z produktu. Smart Balance Hoverboards wykorzystuje Żyroskopy, aby idealnie utrzymać równowagę hoverboarda. Oznacza to, że twój okres nauki będzie bardzo krótki, w porównaniu z jazdą na innych tanich hoverboardach, i zawsze doświadczysz najbardziej płynnych przejazdów.  

Oryginalne Smart Balance Hoverboards dla dzieci i dorosłych

Przygotuj się na zabawę z nowym Smart Balance Hoverboard! Niezależnie od tego, czy jeździsz po chodniku, czy w parku, Smart Balance Hoverboard jest ostatecznym gadżetem, który zapewni Ci rozrywkę i sprawi, że wyróżnisz się z tłumu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz Hoverboardy dla wszystkich gustów, z różnymi projektami i stworzone specjalnie, aby trwać przez lata, a nie tygodnie lub miesiące. Od Czerwonych Hoverboardów, Czarnych Hoverboardów, Niebieskich Hoverboardów lub innych kolorów Uni, do Hoverboardów z ciekawymi projektami graficznymi; od Hoverboardów zaprojektowanych specjalnie na asfalt lub gładki teren, do All-Terrain Hoverboardów lub Offroad Hoverboardów z pneumatycznymi kołami; czy szukasz Hoverboarda dla dzieci lub Hoverboarda dla dorosłych, a nawet Go-Kart Hoverboard / Hoverboard z siedzeniem / Hoverboard z Hoverkart - Hoverseat, mądrym wyborem jest Smart Balance Hoverboard.   

Chcesz dać prezent odpowiedni na każdą okazję, czy zbliża się Boże Narodzenie, Wielkanoc lub jego / jej urodziny? Smart Balance Hoverboard harmonijnie łączy technologię z zabawą na świeżym powietrzu i zawiera element WOW, który sprawi, że wyróżnisz się, gdy tylko zaczniesz na nim jeździć. Unikaj rozczarowania, kupując tani hoverboard i wykonaj swoje badania, aby twój prezent miał długoterminowy wpływ. Masz co najmniej 5 powodów, aby wybrać Smart Balance Hoverboard:

1. Smart Balance Hoverboards są wyposażone w wzmocnione aluminiowe podwozie. Większość producentów używa taniego plastiku/ABS, który wygina się lub pęka przy pierwszym mocnym uderzeniu. Trzymaj się z dala od Plastiku, podziękujesz nam później.

2. Smart Balance Hoverboards są wyposażone w aluminiowe koła, w przeciwieństwie do innych producentów, którzy pochodzą z plastikowych kół lub innych łatwo łamiących się materiałów.

3. Smart Balance Hoverboards są wyposażone w Battery Packs zamknięte w egzoszkieletach z perforacją dla wentylacji. Większość producentów nadal używa taśmy klejącej do izolacji Battery-Pack w swoich tanich hoverboardach. Trzymaj się od nich z daleka!  

4. Smart Balance Hoverboards są wyposażone w Smart Motherboard i Gyroscopes, więc przejażdżki są płynne, ze zrównoważonym przyspieszeniem i hamowaniem. Jesteśmy jednym z niewielu producentów w UE, którzy montują ten sprzęt na Hoverboard. Jeśli kupisz Hoverboard bez tych funkcji, najprawdopodobniej będziesz tego później żałować.

5. Wyposażamy wszystkie Smart Balance Hoverboards w 36V Power Batteries, które oferują do 2x większy zasięg niż inne tanie hoverboardy. Byłoby szkoda, gdyby Twoja zabawa skończyła się po 3-5km użytkowania z tanimi bateriami 1000-1500mAh. Nasze standardowe baterie mają 4000mAh, wystarczają na kilka dobrych godzin użytkowania i do 15km zasięgu w zależności od czynników zewnętrznych.

Hoverboard jest idealny na letnie weekendy, kiedy chcesz zrobić coś innego. Zwłaszcza, jeśli twoi znajomi mają już jeden, to hoverboard od Smart Balance pomoże ci łatwiej się dopasować. Tutaj, w Smart Balance, będziesz mógł znaleźć odpowiedni model dla swoich potrzeb. Niezależnie od potrzeb! Niezależnie od tego, czy chcesz hoverboard offroad, aby poruszać się po trudnym terenie, czy prosty model, który zagwarantuje ci kilka godzin zabawy w parku w weekendy, będziesz mógł odkryć je wszystkie właśnie tutaj, w naszym sklepie internetowym Hoverboard. Dodatkowo zapewniamy również Oryginalne Akcesoria do Hoverboardów, abyś mógł cieszyć się swoim gadżetem przez długi czas. Jeśli nie wiesz, który model Ci odpowiada, możesz polegać na naszych konsultantach, więc zadzwoń do nas, albo od razu napisz do nas formularz kontaktowy lub e-mail!