Hoverseat, Hoverkart z gąbką do hoverboardu, regulowany dla wszystkich grup wiekowych, 6,5″, 8″, 10″

Indeks: 6426601005147

317,99 zł
Ilość

Opis produktu
Montaż gokarta zajmuje + – 10 minut, bardzo łatwy w montażu za pomocą 9 mocowań.Wszystko w zestawie.Nakrętki i śruby, klucze do montażu oraz pasek do mocowania oxboardu do gokarta.
Gwarantowana jakość i
nadaje się do wszystkich hoverboardów ze względu na
regulowana długość (miejsce na nogi).

Czym jest poduszkowiec?

Hoverkart to bardzo popularny gadżet, za pomocą którego można przekształcić hoverboard w gokart. Hoverkart składa się z siedzenia z 2 dźwigniami po bokach, za pomocą których przyspieszasz lub hamujesz. , dzięki czemu możesz od razu wyruszyć w rejs. Masz dość stania na hoverboardzie i chcesz móc wygodnie usiąść? Hoverkart jest dla Ciebie!

Jak działa poduszkowiec?

Rama hoverkarta jest zamontowana na podkładkach dociskowych po lewej i prawej stronie hoverboardu. Następnie masz dźwignie po obu stronach, które możesz przesuwać w górę i w dół. Te dźwignie robią dokładnie to samo, co robisz ze stopami podczas stania na hoverboardzie. Kiedy przesuwasz dźwignie do przodu, przyspieszaj i poruszaj się do przodu. Jeśli chcesz wtedy zahamować lub zatrzymać się, musisz przesunąć dźwignie do tyłu. W ten sposób hoverkart działa dokładnie tak samo, jak na hoverboardzie. Na poduszkowcu można również wykonać okręgi 360 stopni. Oznacza to, że musisz przesunąć 1 dźwignię do przodu i 1 dźwignię do tyłu.

6426601005147
49 Przedmioty

Specyficzne kody

8 innych produktów w tej samej kategorii: