SMART BALANCE TO MARKA TECHNOLOGICZNA, Z DUMĄ PRODUKUJĄCA, DYSTRYBUUJĄCA I SPRZEDAJĄCA POJAZDY ELEKTRYCZNE NA TERENIE UE POCZĄWSZY OD 2016 ROKU.
LUBIMY MYŚLEĆ I PROJEKTOWAĆ, MAJĄC NA UWADZE NASTĘPUJĄCE ZASADY:
1.    Innowacja: Nasi inżynierowie są zawsze na bieżąco z najnowszymi rozwiniętymi technologiami, więc produkty ou zawsze korzystają z najnowszych i najbardziej wydajnych funkcji technologicznych.
2.    Bezpieczeństwo: Nie zbudowalibyśmy żadnego pojazdu, z którym sami nie czulibyśmy się bezpiecznie. Jesteśmy pierwszymi użytkownikami naszych produktów i przed wprowadzeniem jakiegokolwiek nowego produktu na rynek UE, dokładnie upewniamy się, że produkt jest bezpieczny w użytkowaniu przez długi okres czasu. Nasze produkty posiadają certyfikat UL2272 (choć nie jest on obowiązkowy w UE, to jest to Must Have po pierwsze dla nas, a po drugie dla naszych klientów).
3.    Jakość: W przeciwieństwie do większości sprzedawców detalicznych o dużej objętości, nigdy nie poświęcimy jakości dla zysku. Nasze produkty są zbudowane na aluminiowych lub węglowych ramach, nasze baterie są zawsze zamknięte w ognioodpornej powłoce zewnętrznej, naturalnie wentylowane, więc zachowuje swoją jakość przez długi czas, a nasze płyty główne są zawsze szybkie, aby komunikować się z systemami wtórnymi (np. Żyroskopami, funkcją automatycznego balansu, przyspieszeniem), dzięki czemu nasze produkty oferują szybkie, responsywne, długie i zrównoważone przejażdżki za każdym razem, gdy są używane.

Wśród naszych ulubionych produktów są: Hoverboards, Go Karts, Electric Scooters and Bikes, Electric Motorcycles, z których wszystkie są zbudowane na wysokim poziomie, zarówno po stronie oprogramowania, jak i po stronie sprzętu.
Jeździj przez lata, nie miesiące, z oryginalną marką Smart Balance.

Wszystkie nasze produkty są projektowane w Belgii i wysyłane z naszego magazynu w Belgii w ciągu 1-3 dni:
Belgia Warehouse w 1-3 dni na adres domowy, jeśli jesteś z UE i Szwajcarii. Zamówienia w Wielkiej Brytanii są zazwyczaj wysyłane w ciągu 5-7 dni roboczych, ze względu na lokalne procedury celne, które są czasochłonne.

EVO Belgium SNC
VAT 0746715205
Adres: Romeinsesteenweg 464 bus 2, 1853 Grimbergen, Belgium
Telefon: + 48 (73) 2081593
Email: sales@smartbalanceshops.com