- Jeśli przesyłka/towar dotarła uszkodzona lub ma widoczną wadę Jeśli otrzymałeś niewłaściwy produkt Lub produkt jest niezgodny z opisem produktu/brakuje części przy dostawie:

MUSI to zostać zgłoszone w ciągu 24 godzin od dostarczenia towaru Z numerem zamówienia i zdjęciami.

Musisz wysłać e-mailem zdjęcia (w formacie jpeg, png lub PDF):

uszkodzenie towaru, wszystkie boki pudełka wysyłkowego/opakowania, w tym etykieta wysyłkowa na adres (service@smartbalanceshops.com), abyśmy mogli natychmiast zarejestrować Twoje roszczenie.

Poza tym okresem i bez dowodu fotograficznego możemy nie być w stanie pomóc z powodu ograniczeń nałożonych na nas przez kuriera. Przesyłki śledzone muszą być również podpisane jako uszkodzone w systemie kurierskim.

W zależności od stanów magazynowych wymienimy przedmiot lub zwrócimy Ci pełny zwrot pieniędzy (w tym oryginalne koszty wysyłki). Proszę doradzić, którą opcję preferujesz.

W przypadkach, gdy musimy otrzymać przedmiot z powrotem przed dokonaniem wymiany lub zwrotu pieniędzy, jesteśmy w stanie dostarczyć opłaconą etykietę zwrotu, której można użyć w lokalnym urzędzie pocztowym w celu zwrotu produktu. W razie potrzeby możemy zorganizować odbiór.


- Aby kwalifikować się do zwrotu, przedmiot musi być nieużywany i w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu.

- Istnieją pewne sytuacje, w których przyznawane są tylko częściowe zwroty (jeśli dotyczy)

- Oczywiste ślady użytkowania

-Każdy przedmiot nie jest w oryginalnym stanie, jest uszkodzony lub brakuje części z przyczyn nie związanych z naszym błędem

- Każdy przedmiot, który zostanie zwrócony po upływie 30 dni od daty dostawy .

- Nie pokrywamy usterek spowodowanych wypadkiem, zaniedbaniem, niewłaściwym użytkowaniem lub normalnym zużyciem.